Курси для мирян.

02.04.2014

Вже в котре в Свято-Покровському храмі проходять катахізаторські курси, для прихожан і всіх бажаючих почерпнути слова Божого.

Цього разу лекція була присвячена основам православної віри і розглядалась зокрема секта «свідків єгови» так як вони також є в районі і невпинно заводять людей в оману.

Ієрей Святослав Гаврилів, розповів слухачам про основи православної віри, чому ми називаємось православними християнами, для чого людям насамперед дані Заповіді Божі і що буде з тими хто недотримується законів встановлених самим Господом. А також відповів на питання які цікавили слухачів.

Архім. Макарій (Гаврилів) розповів про поширену секту в нашому районі, це свідків єгови. Розпочавши з історії секти архім. Макарій розповів про їхне вчення, насамперед про Святу Трійцю в яку вони не вірять, зробивши повну характеристику їхнього розуміння про Святу Трійцю. Також розповів про Ісуса Христа в якого вони не вірять а вірять в те що, Він був втіленням Арх. Михаїла, і прийняв це ім'я, коли зійшов на небеса" ці, і багато інших єретичних поглядів цієї секти були розглянуті на лекції.

По закінченню лекції одна з прихожан святого храму розповіла про книжку яку їй подарили сектанти, що вона зовсім перечить тим словам які написані в нашій канонічній Біблії: «вони всього навсього вибирають уривок з канонічної Біблії і трактують його в свою користь, так як їм це вихідно».

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Курси для мирян.