Луцьк. Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в храмі апостола Андрія Первозванного з нагоди 60-річчя єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла!

15.07.2019

14 липня 2019 року, у Неділю четверту після Трійці свята Христова Церква молитовно відзначає день шанування угодників Божих, безсрібників Косьми та Даміана.

Цього воскресного дня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Луцьк та разом із ієрархами взяв участь у святій Божественній літургії в храмі на честь апостола Андрія Первозванного.

Богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Служіння святої Євхаристії зібрало надзвичайно багато мирян та духовенства.

Після закінчення служби архієреї привітали єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла із 60-річним ювілеєм.