Митрополит Никодим очолив святкування Престольного торжества у Тетерівці!

21.07.2021

21 липня 2021 року, в день шанування ікони Божої Матері Казанської, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав із архіпастирським візитом селище Тетерівка, що на окраїні міста Житомира.

У місцевому храмі, який цього дня відзначає своє Престольне свято Владика очолив Священну літургію святителя Іоанна Златоустого. Високопреосвященнішому митрополиту співслужили: лагочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії протоієрей Олег Мельник, духовенство міста Житомира, священики району та інші.

Молитва в день шанування Божої Матері в Її найпоширенішому образі зібрала у храмі чимало прихожан, вірян із обласного центру та гостей. Під час богослужіння були піднесенні молитви за мир в Україні. Наприкінці літургії відбувся хресний хід, а після цього митрополит Никодим виголосив слово проповіді та привітав настоятеля та громаду храму із торжеством Престольного Дня.