Митрополит Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії в Дерманському Свято-Троїцькому монастирі.

11.09.2022

11 вересня 2022 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, день Усікновіння чесної глави святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії в Дерманському Свято-Троїцькому монастирі.

Богослужіння очолив предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

За богослужінням відбувся чин прославлення у лику святих святителя Ієрофея (Лобачевського).
Предстоятелю співслужили архієреї УПЦ, духовенство монастиря, єпархії та гості у священному сані. За богослужіння молилась настоятелька обителі ігуменя Вероніка (Зощук) та сестри монастиря.

Після читання святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За Літургією піднесли особливі прохання та молитву за мир на українській землі.

Наприкінці богослужіння священнослужителі на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм звершили чин славлення. Після відпусту Предстоятель привітав паству зі святом. Керуючий Рівненською єпархією архієпископ Пимен подякував Блаженнішому владиці за архіпастирський візит.