Митрополит Никодим взяв участь у святкуванні тезоімеництва єпископа Баришівського Віктора.

25.11.2021

24 листопада 2021 року, у середу 23-ї седмиці після П'ятидесятниці, в день пам’яті мчч. Віктора Дамаського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святкуванні тезоімеництва єпископа Баришівського Віктора.

Святкова Божественна літургія з нагоди події відбулась у Свято-Ольгинському соборі міста Київ. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Онуфрій. Його Блаженству співслужили архієреї та духовенство.

Наприкінці літургії Предстоятель привітав настоятеля собору єпископа Баришівського Віктора з Днем Ангела, а ще освятив нове приміщення недільної школи, облаштоване у дзвіниці на території собору.

В особистій розмові митрополит Никодим також привітав тезоіменитого Владику з Днем Небесного покровителя та висловив найкращі слова вітання.