Митрополит Никодим звершив чин освячення храму на честь святого священомученика Володимира, митр. Київського у селі Волосіївка!

12.09.2018

12 вересня 2018 року, в день шанування святого князя Олександра Невського, прихожани храму на честь священомученика Володимира митрополита Київського, що у селищі Волосіївка очікували на бажану та радісну подію. Добре підготувавшись усі зустрічали правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, який очолив чин освячення престолу та церкви цілком.

Під час чину освячення та подальшої Божественної літургії Владиці співслужив благочинний Чуднівського району протоієрей Андрій Змієвський та духовенство благочиння.

Разом усі, виголосивши особливу молитву помолились за мир в нашій державі.

На закінчення богослужіння був звершений святковий хресний хід з іконою святого благовірного князя Олександра Невського.

Митрополит Никодим сердечно привітав настоятеля та громаду парафії із освяченням церкви, побажав аби святий храм став для його відвідувачів особливим місцем для отримання благодаті та спасіння.