На свято Покров Пресвятої Богородиці у Слободі Романівській піднесли подячні молитви за врожай!

14.10.2017

14 жовтня 2017 року, на свято Покров Пресвятої Богородиці, жителі селища Слобода Романівська зібрались на святкову Божественну літургію до місцевого храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Богослужіння звершив настоятель протоієрей Максим Тишковець.

Священик привітав усіх присутніх у храмі зі святом та розповів про історію події.

По завершенні служби бажаючі причастились святих Тіла та Крові Христових.

Також в цей день вірні молились за подячним молебнем та дякували Богові за цьогорічний врожай.