Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркуші поздоровив школярів з улюбленим святом

21.12.2021

З Днем Святого Миколая привітав маркушівських школярів та їх наставників настоятель Свято-Михайлівського храму архімандрит Мануїл (Бицик). Кожного року священник приходить до закладу освіти, щоб розділити радість зимових свят з учнями та педагогами.

У грудні в сільській школі панує особливий настрій. Подих улюбленого свята відчувається в усьому. У різних куточках – казкові локації з Різдвяно-Новорічною символікою. Здається, ось-ось закружляють легкі сніжинки, опускаючись на зелені ялинки…

Зустріч зі священником завжди очікувана та бажана. У цей святковий час архімандрит Мануїл (Бицик) пройшовся класами й адресував кожному школяру та їх старшим друзям-учителям і мудрому керівнику – директору Маркушівського ЗЗСО Людмилі Михальченко – щирі поздоровлення, побажавши молитовного заступництва Святого Миколая: «Великий Угодник Божий нагадує, що ми покликані бути уважними одне до одного, дарувати радість і турботу, допомагати одне одному й творити справи добра та милосердя. Нехай Святий Миколай оберігає вас і ваші сім'ї…»

В ошатному кошику шанованого гостя – солодкі «миколайчики», котрими отець Мануїл пригостив маленьких жителів дружної шкільної родини.

Головні прохання юних маркушівців, з якими вони звертаються до Святого Миколая, – аби всі були здорові і жили у мирі та злагоді.

Нехай це свято наповнить життя дітлахів щастям, душевним теплом і любов’ю, нехай Божа благодать зігріває серця..

Прес-служба Бердичівського благочиння.