Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження

24.06.2017

Двадцять другого червня настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження.

Цього ясного літнього дня у сільській церкві було багатолюдно. Парафіяни прийшли на службу Божу, щоб піднести свої молитви до Господа про дарування миру й злагоди кожній людині, кожній родині і нашій землі та народу українському. Після звершення Божественної Літургії і подячного молебню православні віруючі Маркушів та навколишніх сіл сердечно привітали батюшку з Днем народження, побажавши йому сил духовних і тілесних, мудрості й терпіння та благословенних успіхів на ниві пастирського служіння. Люди зверталися до священика, даруючи йому букети квітів і слова глибокої поваги: «Дякуємо Вам за невтомні труди й молитовну підтримку, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у наших серцях…» Церковний хор урочисто проспівав «Многая літа!».

Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) подякував парафіянам та гостям за спільну молитву й щирі привітання і закликав на всіх Боже благословення.

Ваше Високопреподобіє, отче Мануїле, нехай Всещедрий і Милостивий Господь зміцнює Ваші сили і дає добре здоров’я, щастя й радість! Нехай щедро обдаровує Вас ласками, надихаючи на працю у Божому винограднику!

Прес-служба Бердичівського благочиння

Ієром.Мануїл (Бицик) настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Обухівка