Навечір’я Богоявлення. Митрополича літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

18.01.2019

18 січня 2019 року, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено уставні богослужіння Хрещенського сочельника.

Розпочалась служба Царськими часами, потім відбулась святкова Вечірня в поєднані із Божественною літургією святителя Василія Великого.

У співслужінні духовенства кафедрального собору молитву очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час богослужіння було піднесено прохання та сугубу молитву за мир в Україні.

На завершення літургії було звершено велике освячення води. Митрополит Никодим привітав духовенство та мирян зі святом, закликав із вірою та глибоким духовним значенням відноситись до святої води.