НІЧНА МОЛИТВА У ЯГОДИНЦІ

21.11.2017

12 листопада, о півночі, у храмі святого благовірного князя Олександра Невського с. Ягодинка по особливому святково та людно, адже сьогодні звершується нічна Літургія. Люди прибули із найближчих міст та сіл, а також окрема група паломників із Романова, щоб в тиші нічної молитви звершити спілкування із Богом.

Соборне Богослужіння очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук. Йому співслужили настоятель храму свящ. Віталій Петрик, настоятель Свято-Димитріївського храму с. Красносілка прот. Миколай Денькович та клірик Свято-Успенського храму смт Романів свящ. Петро Степанюк.

Люди зі сльозами на очах просили в Бога миру для України, коли підносилась сугуба молитва.

Після Божественної Літургії отець Ярослав звернувся із повчальним словом до вірян та прочитав молитву до святителя Миколая перед його іконою, яка прославила себе величними чудесами.

Прес-служба Романівського благочиння.

НІЧНА МОЛИТВА У ЯГОДИНЦІ