Митрополит Никодим відвідав ще декілька монастирів Румунії!

15.10.2019

15 жовтня 2019 року, перебуваючи із візитом у Румунії Керуючий Житомирською єпархією відвідав місто Яси. Митрополит Никодим помолився біля мощей св. Параскеви, Спиридона Тримифунтского та митрополита Іосифа Милостивого. Тут Владика мав зустріч із єпархіальним керуючим архієреєм митрополитом Феофаном.

Також митрополит Никодим поспілкувався із єпископом Єрзумським Каїсом (Антиохійська церква), Амантійським митрополитом Нафанаїлом (Албанська церква).

Владика помолився перед чесними мощами святого святителя Василія Великого у Трьохсвятительському храмі та зустрівся з екзархом монастирів Яшської єпархії намісником архімандритом Никифором. За традицією архіпастир залишив свій запис у Євангелії

Відвідавши місто Сучава Владика молився перед чесними мощами святого Іоанна Сучавського

Ще один монастир по дорозі чекав на Його Високопреосвященство - Путна. Тут архіпастир відвідав могилу засновника багатьох монастирів Стефана Великого, вклонився святиням обителі, помолився перед мощами святого митрополита Путни Якова та перед Главою Патріарха Константинопольського Геннадія. Ще Владика зайшов в монастирський музей, де представлено чимало речей Стефана Великого.

Пресс-служба Житомирської єпархії.