Митрополит Никодим взяв участь у соборному Богослужінні в Спасо-Покровському жіночому монастирі у селі Вільха.

19.06.2021

18 червня 2021 року, у п'ятницю сьомої седмиці після Пасхи, в день віддання свята Вознесіння Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селі Вільха (Романівський р-н).

Владика взяв участь у святковій Божественній літургії, яку очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Окрім Житомирського архіпастиря в літургії взяли участь: архієпископ Бучанський Пантелеймон, єпископ Ладиженський Сергій, духівник та будівничий обителі схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), духовенство Житомирської єпархії та гості у священному сані. За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Серафима (Мелещук).

Після завершення літургії архієреї звершили чин освячення поклонного Хреста. Слово вітання та настанови виголосив митрополит Павел.