Під час недільного богослужіння митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію.

31.07.2022

31 липня 2022 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Архієрею співслужили клірики собору. Проповідь після читання Євангелія виголосив клірик собору протоієрей Григорій Рогальський. Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні, а заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

У часі літургії Владика звершив дияконську хіротонію над випускником Київської духовної семінарії Олександром Хартонюком.

Наприкінці богослужіння митрополит Никодим привітав диякона Олександра із хіротонією та побажав проходити дияконське служіння із ревністю віри. Насамкінець Владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.