Київ. Заупокійна літургія за спочилим Предстоятелем УПЦ.

23.11.2015

23 листопада 2015 року, у день 80-річчя від дня народження спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Володимира (+2014, Сабодана), в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. У заупокійній літургії разом із іншими архієреєми взяв участь архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, а також звершена заупокійна єктенія та молитва за спочилим Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Предстоятель УПЦ разом із Преосвященними Владиками звершив панахиду на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира – біля дзвіниці храму Різдва Богородиці, що на Дальніх печерах.

Прес-служба УПЦ.
Фото: прес-служба Житомирської єпархії.

Київ. Заупокійна літургія за спочилим Предстоятелем УПЦ.