Пам'ять рівноапостольної княгині Ольги. Престольне торжество в Свято-Ольгинському храмі м. Житомира!

24.07.2017

24 липня 2017 року, свята Православна Церква молитовно вшановує пам'ять великої угодниці Христової, святої рівноапостольної великої княгині Ольги. Своє храмове торжество цього дня відзначає однойменний храм розташований у районі Смоковка міста Житомир.

Щоб разом із настоятелем та прихожанами парафії розділити свято прибули чисельні вірні, поважні гості і духовенство.

Божественну літургію очолили два архієреї: митрополит Луганський та Алчевський Митрофан та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Високопреосвященнішим Владикам співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського району архім.
Климент (Пінчук), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук, настоятель храму прот. Діонісій Грицаюк, священики із міста Житомира та різних благочинь єпархії,
духовенство із Рівненської, Івано-Франківської та Луганської єпархій.

Під час богослужіння усі разом молились за мир в Україні.

Наприкінці свята відбувся хресний хід навколо храму, після чого митрополит Митрофан та архієпископ Никодим привітали усіх присутніх з храмовим днем та днем шанування рівноапостольної княгині Ольги.

Настоятель Церкви, протоієрей Діонісій Грицаюк подякував Високопреосвященнішим архіпастирям за святительські молитви та очолення свята. Усіх богомольців було запрошено на трапезу.