Новини Попільнянського благочиння!

27.08.2016

24 серпня 2016 року, з благословіння правлячого архієрея, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима, у Попільнянському благочинні Житомирської єпархії відбулась загальна сповідь священиків району.

На спільне таїнство та святкову Божественну літургію духовенство зібралось у районному Свято-Миколаївському храмі. Сповідь у священиків прийняв духівник благочиння прот. Олексій Бусько. Святу літургію очолив благочинний прот. Петро Лис.

За богослужінням була піднесена молитва за мир та любов в Україні Незалежній. Після Євхаристії відбувся урочистий молебень, під час якого священослужителі молились за діточок, котрі вступають у новий навчальний рік.

Після богослужіння благочинний, отець Петро провів загальні збори духовенства району.

26 серпня, благочинний Попільнянського району, прот. Петро Лис, відвідав скит на честь Іверськоїі кони Божої Матері у Соболіці та очолив тут святкову Божественну літургію. Після богослужінняотець Петро разом із священиками благочиння привітав настоятельку скита, ігуменю Апполінарію із 40-річчя від дня народження.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Новини Попільнянського благочиння!