Осіння Пасха в Озерному!

26.09.2016

26 вересня 2016 року, свята православна Церква молитовно згадує подію оновлення (освячення) Єрусалимського храму на честь Воскресіння Христового (Воскресіння Словущого). У цей день своє храмове свято відзначає церква у селищі Озерне, що неподалік міста Житомира.

На святу Божественну літургію, що відбулась особливим пасхальним чином, прибуло чимало духовенства, прихожан та гостей. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Владику радісно на паперті храму зустріли дітки, попросили благословіння, привітали зі святом та запросили на спільну молитву.

Під час літургії були піднесенні молитви за спокій та мирне небо над Україною та її народом.

Після Євхаристії був звершений хресний хід.

Владика сердечно привітав настоятеля, присутніх отців та вірян із святом на честь храмового дня, побажав аби Воскреслий спаситель із мертвих кожному послав у серце мир та злагоду, терпіння та смирення, спасіння душі та можливість у майбутньому бути вічно із Христом.

Осіння Пасха в Озерному!