24.05.2012

Священики Свято-Троїцького кафедрального собору востаннє в цьому навчальному році, перед літніми канікулами, зустрілися за партами зі своїми підопічними - вихованцями Новоград-Волинської школи-інтернату. Деякі діти вже роз’їхалися по домівках, а хтось ще залишився в школі.

Архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз подякував учням за бажання навчатися та сказав напутнє слово перед літніми канікулами. Адже, не всі вихованці зможуть продовжувати навчання в цьому навчальному закладі наступного року.

Останній урок «Християнської етики» в Новоград-Волинській школі-інтернаті в цьому році.Останній урок «Християнської етики» в Новоград-Волинській школі-інтернаті в цьому році.

Після заняття священнослужителі відправили подячний молебень в якому звернулися до Господа в молитвах за своїх учнів. По завершенні молебню кожен отримав на згадку книжку «Ази Православ’я» та іконки з молитвами.

Наостанок учні сфотографувалися зі своїми наставниками та поласували морозивом.

Домовилися, що ті, хто залишається на літо в місті будуть долучатися до організовуваних православними парафіями літніх пікніків, а старші хлопці та дівчата приходитимуть на «молодіжки», що будуть збиратися на базі Свято-Троїцького кафедрального собору по вівторках.

Прес-служба Свято-Троїцького кафедрального собору.