Освячення надкупольних хрестів у Строкові. ОНОВЛЕНО!

27.09.2013
Освячення надкупольних хрестів у Строкові.

23 вересня 2013 року, в день Собору липецьких святих, знакова подія сталася в селі Строків Попільнянського району.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні протоієрея Віктора Нанівського та настоятеля храму, що будується, ієрея Сергія Мельничука освятив надкупольні хрести для Свято-Миколаївського храму, що зводиться в цьому селі.

Звертаючись до сільчан, які зібралися на цю урочисту подію біля храму, благочинний, зокрема, сказав: «Хрест – це символ нашого спасіння і красота світу. Через хрест відкривається нам доступ до Царства Божого, до Небесного блаженства. Кожен з нас все життя своє освячує Хрестом і хресним знаменням. Від хрещення і до самої смерті кожен християнин носить на собі хрест як знамення Христової перемоги і нашого захисту».

Після освячення всі присутні приложились до хрестів, які того ж дня будівельники мали підняти на храм.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Освячення надкупольних хрестів у Строкові.