Освячено новий купол та Хрест для храму в честь Царственних страстотерпців у Новоград-Волинському.

24.10.2016

23 жовтня 2016 року, в неділю 18-ту після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський відвідав будівництво нового храму на честь святих Царственних мучеників і страстотерпців у Новоград-Волинському.

Владику радо зустріли дітки та настоятель парафії, протоієрей петро Зінчук. Діточкам архіпастир подарував іконочки та усіх благословив.

За співслужіння духовенства архієпископ Никодим звершив чин освячення великого куполу та надкупольного хреста для новобудуючого храму.

Насамкінець Владика привітав присутніх із святковою і знаковою подією, побажав аби в скорому часі з допомогою Божою храм було побудовано та відкрито для усіх.