Озерне. Архієрей очолив богослужіння в день Престольного свята Кирило-Мефодієвського храму.

24.05.2022

24 травня 2022 року, у день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів Слов’янських, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, в день Престольного свята, звершив Божественну літургію у Свято-Кирило-Мефодіївському храмі с. Озерне.

Архієрею співслужив настоятель, благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв) та духовенство благочиння. Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці Високопреосвященніший Владика освятив нові дзвони для храму та усі разом звершили хресний хід.

Після завершення богослужіння Владика Никодим звернувся до присутніх словами проповіді.