Парафіяни Свято-Георгіївського храму м. Бердичева відправили гуманітарний вантаж для жителів Херсонщини

21.06.2023

Двадцять першого червня парафія Свято-Георгіївського храму м. Бердичева відправила гуманітарний вантаж для жителів підтоплених районів Херсонщини.

Страшна війна – лиха сила, що приносить біль і страждання, горе та руйнування. Понад рік, 483-й день, Україна протистоїть повномасштабному російському вторгненню. У важких випробуваннях люди підтримують одне одного. Кричущим злочином окупантів став підрив дамби Каховської ГЕС. Парафії Бердичівського благочиння відгукнулися на біду постраждалих херсонців.

У середу седмиці 3-ї після П’ятидесятниці віруючі Свято-Георгіївського храму м. Бердичева (настоятель – протоієрей Сергій Головащенко) відправили до пункту прийому гуманітарної допомоги одяг і продукти харчування для жителів підтоплених населених пунктів.

Мешканці Херсонщини зазнали горя в окупації, а нині потерпають від чергового теракту, здійсненого загарбниками. Люди об’єднуються, щоб підтримати їх, не залишити наодинці з наслідками катастрофи і надати посильну допомогу.

Пресслужба Бердичівського благочиння.