Пасхальний візит у Новоград-Волинський.

21.04.2014

21 квітня 2014 року, на другий день Світлого Христового Воскресіння, Новоград-Волинська паства із Великодньою радістю зустрічала свого керуючого архіпастиря, Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

У величному Свято-Троїцькому кафедральному соборі було звершено святкову пасхальну літургію. Владиці співслужили: архієпископ Городницький Олександр, благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу прот. Валентин Мороз, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич, а також священство благочиння.

У храм на святкову молитву зібралося чимало вірян. По завершенні літургії було звершено урочистий пасхальний хресний хід. На паперті храму, архієпископ Никодим виголосив привітальне слово проповіді, побажав щоб кожне християнське серце у ці святі та сяючі дні наповнилось радістю та миром.

Пасхальний візит у Новоград-Волинський.