12.12.2013

12 грудня 2013 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира, під керівництвом правлячого архіпастиря - архієпископа Житомирського і Під головуванням правлячого архієрея відбулось перше зимове зібрання благочинних.Новоград-Волинського Никодима, відбулися чергові зібрання єпархіальної ради Житомирської єпархії.

На зборах були присутні секретар єпархії, отці благочинні, намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря, а також секретарі і керівники єпархіальних відділів. Під головуванням правлячого архієрея відбулось перше зимове зібрання благочинних.На початку зібрання архіпастир до свята Різдва Христового, з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі удостоїв окремих священиків високими церковними нагородами.

На раді піднімалися різні питання єпархіальної буденності, зокрема, дисциплінарного характеру, уважності під час богослужінь, тощо. Також Владика доніс до відома присутніх інформацію щодо прибуття на Житомирщину великої святині - чудотворного образу Почаївської Божої Матері. Графік перебування ікони:

18 - 22 грудня, Свято-Троїцький кафедральний собор м. Новоград-Волинський;

22 - 28 грудня, Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор м. Житомир.

28 - 29 грудня, Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Житомир.

Архієпископ Никодим розповів присутнім про проведення благодійного вечору колядок в обласному центрі, котрий відбудеться 12 січня 2014 року, а також закликав усіх посилено молитися, зачитавши звернення керівників Церков і релігійних організацій до своїх вірних та всіх людей доброї волі у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні.