Плідний візит депутата.

02.12.2011
Плідний візит депутата.

2 грудня 2011 року до м. Коростишів завітав депутат обласної ради В.А. Пєхов.

Володимир Анатолійович опікується соціальними закладами області. І, як істиний християнин, він не зміг не відвідати місцевого храму Різва Пресвятої Богородиці.

Зустрічав депутата благочинний Коростишівського округу, архімандрит Яків (Шумов).

З благоговінням помолився Володимир Анатолійович перед іконою Всіх Святих.

"Намолений у вас храм, добре тут..." - сказав він прихожанам, що були в храмі.

В ході спілкування отець Яків розповів Володимиру Анатолійовичу про життя благочиння, про здобутки та проблеми приходу.

В супроводі настоятеля та священника Олександра Строка В.А. Пєхов ознайомився із справами будівництва нового храму, та зустрівся з його будівельниками.

Також Володимир Анатолійович мав зустріч з місцевими прихожанками, які його тепло та слізно привітали, і висловили молитовну надію на допомогу в будівництві церкви.

Наприкінці зустрічі настоятель храму, отець Яків, молитовно подякував Володимиру Анатолійовичу за візит, подарував книгу та висловив надію на посильну допомогу в будівництві місцевої святині.

P.S. З благодійного фонду Володимира Анатолійовича обіцяно встановити вікна в нижньому храмі.

Прес-служба Коростишівського округу

Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата. Плідний візит депутата.