Подарунки для малечі.

22.12.2011
Подарунки для малечі.

Нещодавно в смт. Ружин відбулось свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для батьків-опікунів. Традиційно, захід був присвячений дню святого Миколая Чудотворця.

В урочистостях взяв участь відповідальний за освіту, катехізацію і молодь Ружинського благочиння священик Ігор Руденок. Вітаючи усіх зі святом, він наголосив, що святитель Миколай не ділив людей, як ми, – на бідних і багатих, хворих і знедолених, для нього усі були рівні. Адже не було такого дому, якому б він, почувши молитву, не допоміг би. Миколай Чудотворець завжди приходить на допомогу людям.Подарунки для малечі.

Під час свята діти отримали солодощі, надані благодійниками, серед яких і настоятель місцевої церкви священик Володимир Бринзюк.

Прес-служба Ружинського округу