Престольне свято парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців

19.07.2018

17 липня парафія Святих Царських мучеників і страстотерпців міста Новограда-Волинського черговий раз відзначила своє храмове свято. Святкове Богослужіння, яке розпочалося із водосвятного молебню, зібрало на подвір’ї храму багато вірян.

Божественну Літургію під відкритим небом очолив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич. Йому співслужили священики Новоград-Волинського району та сусідніх єпархій Української Православної Церкви. Під час Літургії були піднесена особлива молитва за мир в Україні, а багато дітей і дорослих стали причасниками Тіла та Крові Христових. Після завершення святкового Богослужіння було здійснено Хресний хід навколо храму.

Настоятель парафії протоієрей Петро Зінчук привітав усіх присутніх з престольним святом, подякував за спільну молитву та запросив гостей-паломників на трапезу, яку організували прихожани парафії.

Прес-служба Святих Царських мучеників і страстотерпців.