ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ПАРАФІЇ СВЯТИХ ЦАРСЬКИХ МУЧЕНИКІВ І СТРАСТОТЕРПЦІВ

23.07.2015

17 липня парафія Святих Царських мучеників і страстотерпців м. Новограда-Волинського відзначила своє храмове свято. Кожного року в цей день із самого ранку на подвір’ї храму збирається багато вірян для молитви.

Як і щороку, на престольне свято Божественна Літургія звершувалася під відкритим небом, на якій багато дітей та дорослих стали причасниками Тіла та Крові Христових. Святкове Богослужіння очолив протоієрей Степан Маркевич, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу, який у своєму пастирському слові ще раз нагадав про подвиг Св. Царських мучеників і страстотерпців. Приємно зазначити, що на урочистому богослужінні були присутні понад десять священиків та багато паломників. Після Божественної Літургії було здійснено Хресний хід навколо храму.

Настоятель парафії протоієрей Петро Зінчук привітав усіх присутніх зі святом та подякував усім парафіянам, завдяки яким будується храм на даній парафії.

Наприкінці свята усіх гостей було запрошено на ярмарок солодощів, який приготували дітки Недільної школи, що діє при храмі.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ПАРАФІЇ СВЯТИХ ЦАРСЬКИХ МУЧЕНИКІВ І СТРАСТОТЕРПЦІВ