ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ПАРАФІЇ СВЯТИХ ЦАРСЬКИХ МУЧЕНИКІВ І СТРАСТОТЕРПЦІВ

18.07.2017

17 липня парафія Святих Царських мучеників і страстотерпців міста Новограда-Волинського відзначила своє храмове свято. Із самого ранку на подвір’ї храму зібралося багато вірян на Богослужіння, яке розпочалося із водосвятного молебню.

Традиційно на престольне свято Божественна Літургія звершувалася під відкритим небом. Святкове Богослужіння очолив благочинний Новоград-Волинського округу, протоієрей Стефан Маркевич. Приємно відмітити, що багато дітей та дорослих стали причасниками Тіла та Крові Христових. Після завершення святкового богослужіння було здійснено Хресний хід навколо храму. З благословіння Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, отець Стефан звершив чин освячення накупольного Хреста та купол дзвіниці новозбудованого храму.

Настоятель парафії протоієрей Петро Зінчук привітав усіх присутніх зі святом та подякував усім присутнім за спільну молитву.

Наприкінці свята усіх гостей було запрошено на ярмарок солодощів, який приготували дітки Недільної школи, та на святкову трапезу, яку допомогли організувати прихожани.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ПАРАФІЇ СВЯТИХ ЦАРСЬКИХ МУЧЕНИКІВ І СТРАСТОТЕРПЦІВ