Престольне свято у Глиновцях.

22.11.2011
Престольне свято у Глиновцях.

21 листопада, в день свята Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, відзначили престольне свято віряни Глиновецької парафії.

Святкову Божественну літургію очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів у співслужінні духовенства району.

Під час літургії чисельні прихожани та діти причастились Святих Христових Таїн.

Наприкінці відбувся хресний хід, духовенство і богомольці з хоругвами та іконами обійшли навколо храму, після чого благочинний прот. Миколай привітав усіх присутніх зі святом та подякував духовенству за співслужіння.

У свою чергу настоятель Свято-Михайлівського храму іерей Максим Баборикін сердечно подякував духовенству, парафіянам і гостям, за їх щирі слова вітання та спільну молитву.Престольне свято у Глиновцях.

Також на богослужінні були присутні: Голова Андрушівської районної ради Мельник О.В., Голова Глиновецької сільської ради Тетерук В.Ф., Голова Великомошківецької сільської ради Пастернак Р.С., Директор ТОВ СП «Спіка» с. Глиновці Авдеев Г.А. та Директор Глиновецької загальноосвітньої школи Богайчук І. Д., які також привітали духовенство та парафіян з престольним святом.

Прес-служба Андрушівського округу

Престольне свято у Глиновцях.Престольне свято у Глиновцях.Престольне свято у Глиновцях.Престольне свято у Глиновцях.