Престольне свято у Кам’яному Броді

20.10.2013

9 жовтня в селищі Кам’яний Брід Баранівського району – це свято для всіх його жителів. Це особливий день не тільки тим, що в цей день завжди хороша сонячна погода, а в першу чергу, тому що цього дня селище відзначає дві святкові дати: престольне свято православного Свято-Іоанно-Богословського храму і день селища.

Зранку була відслужена Божественна літургія, котру очолив протоієрей Іоан Лизуник в співслужінні настоятеля храму ієрея Сергія Ярошевського, священиків Миколая Рожка і Романа Шепети. На проповіді отець Іоан розповів про земні труди і подвиги в ділі проповідництва світла Божественного Євангелія, святого апастола і євангеліста Іоанна Богослова.

За Божественною літургією були присутні селещний голова Ткаченко Микола Альфредович і директор школи Гнітецький Володимир Петрович.

Після богослужіння відбувся хресний хід за участі прихожан храму та поломників з сусідніх сіл.

Після хресного ходу настоятель храму ієрей Сергій Ярошевський привітав всіх з престольним святом і запрсив на святкову трапезу.

О 16 годині того ж дня біля будинку культури відбулися урочистості з нагоди дня селища, де мешканців села привітали зі святом сільський голова Ткаченко Микола Альфредович, благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим і місцевий священик Сергій Ярошевський.

Цей день закінчився теплим і радісним, здавалося, що сам апостол і євангеліст Іоанн Богослов – «апостол любові», ходив між людьми і наповнював їх серця любов’ю і миром.

Прес-служба Баранівського благочиння.

Престольне свято у Кам’яному Броді