Престольне свято у Крилівці.

23.11.2011
Престольне свято у Крилівці.

21 листопада, в день коли Церква святкує Собор Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил Безтілесних, відбулося святкове богослужіння в Свято-Михайлівському храмі села Крилівка Андрушівського району.

На завершення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, який очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів у співслужінні районного духовенства.

Після привітань і уставного многоліття прот. Миколай у своїй проповіді наголосив на значенні вшанування Святих Ангелів у справі спасіння кожної людини.

Проповідник зокрема сказав: "Окрім того, що ангели є посередниками між Богом і людьми, вони слугують тим ідеалом, до якого повинно тягнутися людство... Як ангели завжди виконують волю Божу, дбаючи, щоб прославлялося і звеличувалося Боже Ім'я, так і ми повинні намагатися кожним своїм вчинком виконати Його святу волю, щоб ті, хто навколо нас, бачачи наше життя, прославляли і звеличували Господа Бога".Престольне свято у Крилівці.

У свою чергу настоятель Свято-Михайлівського храму прот. Андрій Герасимович подякував духовенству та прихожанам за щирі слова вітання та спільну молитву.

Також на богослужінні молився Голова Крилівської сільської ради Бушинський В.К., який також привітав односельчан зі святом.

Прес-служба Андрушівського округу