Престольне свято у Василівці!

25.11.2017

21 листопада, в день пам'яті Собору святого архістратига Божого Михаїла і усіх безплотних Сил небесних, своє престольне свято відзначила громада Свято-Михайлівського храму селища Василівка.

Урочисту Божественну літургію за присутності прихожан та гостей очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис. Отцю благочинному співслужили: настоятель Свято-Троїцького храму с. Квітневе протоієрей Сергій Мельничук та настоятель парафії ієрей Владислав Галайчук.

Після закінчення богослужіння було звершено хресний хід із читанням Євангелії та окропленням вірян святою водою. Насамкінець протоієрей Петро привітав настоятеля та прихожан храму із святом, побажав радості, духовного піднесення та Божою допомоги в усіх починаннях.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Богоугодна СПРАВА!