Престольне свято Володимирського храму у Коростишеві.

29.07.2023

28 липня 2023 року, у день 1035-річчя Хрещення Русі, пам‘яті рівноапостольного князя Володимира Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у нижньому храмі на честь однойменого святого, Свято-Благовіщенського собору м. Коростишева.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Коростишівського району протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та духовенство Коростишивського благочиння.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Після завершення богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо храму.

У своєму слові настанови Владика Никодим побажав усім молитовного заступництва від святого князя Володимира та привітав присутніх з престольним торжеством.

Пресслужба Житомирської єпархії.