Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.

02.01.2012
Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.

За благословенням єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в ніч з 31 грудня на 1 січня 2012 року, була відслужена Божественна літургія.

Прихожани Свято-Покровської церкви села Городківка Андрушівського округу зустріли новий рік у храмі.

Божественну літургію відслужив настоятель храму іерей Димитрій Ільчук.

Під час богослужіння парафіяни разом зі священиком возносили свої подячні молитви за минулий рік.Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.

Після Божественної літургії був відслужений новорічний молебень, під час якого прихожани просили Божого благословіння на новий 2012 рік.

В практиці Городківської церкви це була перша новорічна нічна літургія, яка викликала в прихожан глибокі, сильні враження та незабутні духовні відчуття.

Прес-служба Андрушівського округу

Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.Прихожани Городківської парафії молитовно провели новорічну ніч.