Різдвяна радість, помножена колядками.

12.01.2012
Різдвяна радість, помножена колядками.

10 січня, по обіді, безперервним потоком сходились і з’їзджались з усього району люди до будинку культури в Попільні. За благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського цього дня тут відбувся вечір колядок, організований духовенством Попільнянського благочиння.

Священики прибули зі своїми парафіяльними хорами та вихованцями дитячих недільних шкіл.

Ставлячи вертепи, діти у виготовлених власноруч сценічних костюмах переповідали історію Різдва Христового. На сцені з'являлися пастухи, мудреці, цар Ірод, військо, добрі ангели, що особливо вразило присутніх. Згодом по черзі колядували дорослі хори Попільнянського округу. Примітно, що кожен з них, готуючись до цієї події, намагався розучити бодай одну-дві колядки старовинні, тобто такі, що вийшли вже з масового вжитку, однак збереглися в пам’яті місцевих старожилів. Коли ж звучали колядки загальновідомі, то хори дружно підспівували один одному. Та, власне, колядували всім залом, в якому, як мовиться, і голці ніде було впасти. Небесна радість Новонародженого Немовляти Христа зігрівала присутніх.

Атмосфера у будинку культури протягом всього вечора спонукала до щирої молитви, роздумів про вічне. А коли заколядував хор, що діє при Свято-Миколаївському храмі у райцентрі, по всьому залу розлилася Божа благодать і тепло.

Насамкінець на сцену піднявся владика Никодим, який щиро подякував дорослим і дітям за організацію свята і щирі намагання відродити призабуті християнські традиції. А також поділився новою ідеєю - збирати пожертви на організацію літнього відпочинку дітей-сиріт. Різдвяна радість, помножена колядками.

До глибини душі вражений почутим і побаченим голова районної ради Микола Григорович Котелянець, подякував Його Преосвященству за гарну ініціативу, а хористам та вихованцям недільних шкіл побажав плідної праці на ниві духовного виховання.

Перш, ніж залишити зал, всі присутні на пропозицію владики дружно заспівали колядку: «Нова радість стала…?».

Нема сумніву, що і дорослим і дітям ця подія запам’ятається надовго.

Прес-служба Попільнянського округу

Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками. Різдвяна радість, помножена колядками.Різдвяна радість, помножена колядками.