Різдвяний візит архіпастиря у Андрушівське благочиння: літургія та благодійний вечір колядок!

11.01.2018

11 січня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, із різдвяним візитом відвідав Андрушівське благочиння Житомирської єпархії. У Свято-Покровському храмі селища Гальчин, настоятелем якого є благочинний архімандрит Макарій (Гаврилів), Владика очолив звершення Божественної літургії.

Окрім настоятеля храму митрополиту співслужив благочинний Бердічівського благочиння протоієрей Віталій Бойков і священослужителі Андрушівського благочиння. На богослужіння зібрались прихожани парафії, гості, молодь та дітки.

Під час літургії були піднесенні сугубі молитви за мир в нашій державі.

Після закінчення служби митрополит Никодим разом із присутніми послухав щирі різдвяні дитячі вітання і колядки, а також виголосив слово повчальної проповіді.

Також цього дня у Андрушівському благочинні відбувся традиційний благодійний вечір колядок, який провели у районному Будинку Культури. Глядачів, котрих зібралось чимало дивували своїми виступами різні колективи та хори з усього благочиння.

На святі був присутній митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, благочинний і священики благочиння, представники влади.

Під час благодійної акції концерту небайдужі присутні змогли зібрати немалу суму для дітей учасників АТО, дітей-сиріт та діток, які позбавленні піклування батьків.