«СО СВЯТЫМИ УПОКОЙ…»

19.10.2014

У неділю, 12 жовтня 2014 року, після тривалої хвороби відійшов до Господа клірик Житомирської єпархії протоієрей Іоан Дребіт. Священик був настоятелем Свято-Олександра-Невського храму с. Ягодинка, що у Романівському районі.

Того ж дня, ввечері, о 17.00 год. духовенство Романівського благочиння зустрічало покійного собрата на церковному подвір’ї. Після зустрічі у старому намоленому храмі, в якому покійний батюшка прослужив досить довгий період часу, була відслужена заупокійна літія і звершено заупокійне вечірнє богослужіння. Протягом всієї ночі неусипно читалося святе Євангеліє, а з ранку була звершена Божественна літургія та чин відспівування. Похоронили отця Іоанна, як він і просив, на території храму.

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського чин відспівування звершив благочинний Романівського округу, протоієрей Ярослав Коверчук.

Вся повнота Романівського благочиння виражає глибокі співчуття парафіянам і духовним чадам отця Іоанна.

Вічна пам'ять...

Прес-служба Романівського благочиння