Сповідь духовенства Чуднівського округу.

23.08.2013

Сповідь — це відкриття своїх гріхів перед Богом у присутності священика, а каяття — це відчуття власної нікчемності і провини перед Господом. Сповідь і каяття — це дві складові примирення з Богом. Сповідь духовенства Чуднівського округу.Господь сам дав владу Своїм учням відпускати гріхи, кажучи: «Що зв'яжете на землі, буде зв'язаним на небі. А що відпустите на землі, буде відпущене на небі». Як і віра сповідується, і гріхи теж сповідаються. Тобто, щоб посповідатися і отримати відпущення гріхів, треба їх знати, назвати і бажати виправитися.

Таїнство Сповіді, як і будь-яке інше Таїнство Церкви, вимагає особистої участі в ньому людини. У Таїнстві відбувається безпосередня реальна зустріч з Богом, де Господь — знавець нашого серця, через священика прощає щиро розкаяні гріхи. Сповідь не є формальним перерахуванням своїх гріхів з наступним їх пробаченням. Сповідь — це акт доброї волі, результат усвідомлення власної недосконалості, небажання жити з гріхом, бажання отримати від Бога підтримку, і тільки тоді — пробачення. А можливо це лише за умови щирого і вільного наміру кожної людини. Тому сповідування гріхів за когось, хоча б воно і мало благі наміри, не буде мати сили.

16 серпня відбулася спільна традиційна сповідь духовенства Чуднівського округу. Таїнство сповіді провів духівник благочиння протоієрей Сергій Морозюк. Була відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний Чуднівського округу протоієрей Андрій Змієвський. Після закінчення богослужіння були проведені збори духовенства округу, де були розглянуті різні питання з життя парафій.

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Сповідь духовенства Чуднівського округу.