Свята рівноапостольна княгине Ольго моли Бога за нас.

25.07.2012

24 липня 2012 року, свята Православна Церква вшановує День пам'яті, великої угодниці Божої, святої рівноапостольної княгині Ольги. Саме вона була першою християнкою на великокняжому престолі Києва, першою просвітителькою та учителькою християнської віри на Русі. Її хрещення створило широкий шлях до християнізації нашої держави.

У цей пам'ятний день, в Свято-Успенському Володимир-Волинському кафедральному соборі була звершена свята Божественна Літургія, котру очолив Високопреосвященніший Симеон, митрополит Вінницький та Могилів-Подільський. Владиці співслужили: Свята рівноапостольна княгине Ольго моли Бога за нас.Свята рівноапостольна княгине Ольго моли Бога за нас.архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, а також клірики собору та духовенство єпархії.

По завершені Богослужіння, митрополит Симеон, привітав духовенство та прихожан кафедрального собору, із Днем пам'яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Владика коротко нагадав подвижницьке життя княгині, побажавши усім твердості та стійкості у вірі, яку мала свята.

Свята рівноапостольна княгине Ольго моли Бога за нас.