Святкове богослужіння в селі Садове.

27.10.2011
Святкове богослужіння в селі Садове.

26 жовтня 2011 року, в Свято-Хрестовоздвиженському храмі с. Садове Коростишівського району відбулося соборне служіння духовенства Коростишівського благочиння.

В цей день Свята Церква вшановує перенесення Іверської ікони Божої Матері до Москви 1648 року. В храмі с. Садове є така святиня. Ікона 19 століття виконана на дереві і прикрашена окладом філігранної роботи. Святкове богослужіння в селі Садове.

За останні роки святий образ засвідчив свою благодатність кількома чудесами, про що детально може повідати настоятель храму протоієрей Георгій Боклан.

В перспективі заплановано з місцевшанованою святинею відвідати декілька храмів Коростишівського благочиння, щоб прославити Царицю Небесну у Іверській Її іконі.

Прес-служба Коростишівського округу

Святкове богослужіння в селі Садове.Святкове богослужіння в селі Садове.Святкове богослужіння в селі Садове.