Святковий благодійний вечір колядок відбувся у Ружинському благочинні

16.01.2017

15 січня 2017 року, у неділю перед Богоявленням, з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Ружинському районному Будинку Культури відбувся шостий щорічний та традиційний благодійний вечір колядок.

У святковому заході духовного відпочинку взяли участь як дорослі так і малі колядники з різних куточків Ружинщини, також хор священиків Ружинського церковного округу.

На святі були присутні: представник Житомирської і Новоград-Волинської єпархії, благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Михаїл Маркевич, голова районної ради Микола Миколайович Марущак, священики Ружинського благочиння, жителі району та навколишніх сіл.

Під час святкового концерту, як і кожного року, збиралися кошти на оздоровлення дітей-сиріт, батьки яких загинули в зоні АТО.

Після виступу різних церковних та світських колективів до присутніх звернувся представник від єпархіїї протоієрей Петро Лис. Отець Петро привітав усіх із святами Різдвяного періоду, передав вітання та святительске благословіння від правлячого архієрея архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського Никодима, а також побажав усім миру, єдності, довголіття, духовного натхнення та приємного настрою.

Голова районної ради Микола Миколайович Марущак також привітав ружинців із Різдвяними святами, побажав усім міцного здоро'я та миру у кожній родині та сім`і, а ще спокійного неба над Україною.

Після цього до всіх присутніх звернувся благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич, який привітав всіх та подякував за те, що люди не залишилися байдужими та допомогли тим, хто потебує підтримки.

На самкінець вечора всі присутні виконали відому українську колядку "Нова радість стала".

Прес-служба Ружинського благочиння.

святковий благодійний вечір колядок відбувся у Ружинському благочинні