Свято Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних у Ружинському благочинні.

22.11.2017

21 листопада день шанування Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних. Для жителів Ружинського краю особливо святковий, тому, що в районі знаходиться аж 5 храмів.

В день свята парафіяни сіл: Березянка, Городок, Роставиця, Ягнятин, Вчорайше радо зустрічали своїх гостей для того, щоб молитовно розділити радість.

Священики Ружинського церковного округу як і завжди розділилися по всіх храмах іменинниках щоб соборно прославити Небесні сили.

Під час Богослужіння підносились до Господа особливі прохання та сугуба молитва за мир та спокій в нашій державі. До святих Христових Таїн приступила велика кількість вірян.

Після чого було звершено хресний хід та проспівано величання.

Прес-служба Ружинського благочиння.