Травневі збори священства Бердичівського благочиння

03.06.2017

Двадцять дев’ятого травня відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинногой округу протоієрея Віталія Бойкова.

Традиційно на зустрічі священства обговорили питання, що прозвучали на останньому засіданні єпархіальної ради, яке очолив Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Зокрема, йшлося про суворе дотримання церковної дисципліни, звершення соборних Богослужінь у храмах благочиння, читання Псалтиря під час Петрівського посту тощо.

Також отець благочинний наголосив на необхідності оздоровлення дітей-сиріт у літньому православному таборі «Стежина до Бога», який із благословення Владики Никодима щорічно діє в Житомирській єпархії. З метою зібрання коштів для відпочинку малюків у всіх благочиннях проводяться благодійної акції та вечори Різдвяних колядок. За підтримки церковних громад храмів Бердичівського округу та небайдужих людей постійно оздоровлюються діти-сироти міста й району.

Крім того під час зібрання піднімали різні питання життєдіяльності парафій.

Збори духовенства розпочали і завершили молитвою.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Травневі збори священства Бердичівського благочиння