Триває Різдвяний піст: загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння

28.12.2022

З благословення митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима 28-го грудня у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено загальну сповідь духовенства благочиння та соборну Божественну Літургію.

Триває Різдвяний піст… Він допомагає православним очистити свою душу покаянням і молитвою. Допомагає зростати духовно, наповнюватися силою та натхненням, відновлювати втрачене, ослаблене чи зруйноване, щоб із чистим серцем зустріти Народження Ісуса Христа.

У середу седмиці 29-ї після П’ятидесятниці священнослужителі Бердичівського округу зібрались у Свято-Миколаївському соборі. Після спільної молитви духівник благочиння – настоятель Свято-Димитрівського храму смт Гришківці протоієрей Миколай Шпичка – звершив Таїнство Сповіді. Духовенство приступило до Таїнства

Покаяння та причастилося Святих Христових Таїн.

Двадцять восьмого грудня соборну Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні духовенства благочиння. За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні, припинення війни та захист воїнів-оборонців.

Парафіяни з благоговінням причастилися Святих Тіла і Крові Христових...

Наприкінці Літургії, звертаючись до віруючих, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) привітав усіх сповідників та причасників: «Здоров’я вам духовного і тілесного, миру й спокою, Божої допомоги у проходженні днів Різдвяного посту. Бережіть віру батьківську, нашу православну віру. Бережіть духовні скарби. Нехай Господь благословляє вас…»

Дні посту важливо присвятити добрим справам, подумати над тим, яку користь кожен із нас може принести своїм батькам і близьким, чим підтримати нужденних, самотніх та недужих. «Навіть немічна людина може допомогти тому, хто перебуває в біді, якщо вона помолиться або просто поспівчуває ближньому», – наголосив в одній із своїх проповідей Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Предстоятель Української Православної Церкви.

Різдвяний піст готує нас до найрадіснішого і найсвітлішого свята зими — Різдва Христового – Пришестя у світ Спасителя.

Прес-служба Бердичівського благочиння.