Тульчин. Митрополит Никодим взяв участь у святковому богослужінні та привітав вікарія Тульчинської єпархії єпископа Сергія із першою річницею архієрейської хіротонії!

24.03.2019

24 березня 2019 року, у Неділю другої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Тульчинську єпархію Української Православної Церкви та взяв участь у святковому богослужінні з нагоди воскресного дня, а також першої річниці архієрейської хіротонії вікарія Тульчинської єпархії єпископа Сергія.

З нагоди торжества Божественну літургію святителя Василія Великого очолив митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан.

Після завершення літургії присутні архіпастирі, духовенство і віряни привітали єпископа Сергія із святом, побажали крепості, сил та Божої допомоги в архіпастирському служінні.