У Баранівці відзначили третю річницю освячення престолу!

22.11.2016

22 листопада 2016 року, Церква шанує Пресвяту Діву Богородицю в одному із Її чудотворних образів явленому і відомому християнському світу під назвою "Скоропослушниця". В цей день жителі міста Баранівка відзначають третю річницю від освячення престолу в місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

З нагоди свята у храмі зібралось багато прихожан та гостей, прибули окремі благочинні із сусідніх районів, зібралось духовенство Баранівського благочиння. Свою присутність у храмі засвідчили представники місцевої світської влади.

На святкову Божественну літургію прибув керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим. Біля центральної брами території храму Владику зустрічали прихожани, а також міський голова Анатолій Олександрович Душко.

У співслужінні духовенства, що прибуло на свято архієпископ Никодим очолив святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

За богослужінням духовенство та миряни молились за подолання війни на Сході нашої держави.

Наприкінці служби Владика привітав присутніх із святом, закликав любити свій храм, цінувати хвилини проведенні у спільній молитві. Також архіпастир відзначив єпархіальними медаллями св. преподобномучениці Анастасії Римлянині меценатів храму.

Від прихожан церкви архієпископ Никодим отримав у подарунок цінний образ Божої Матері.

У Баранівці відзначили третю річницю освячення престолу