У Бердичеві освятили нове приймальне відділення центральної міської лікарні

25.09.2014

Бердичівська центральна міська лікарня має нове приймальне відділення. У понеділок, 22-го вересня, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков звершив освячення приміщення.

У четвер, 18-го вересня, на території ЦМЛ відбулось урочисте відкриття Центру невідкладної медичної допомоги. На першому поверсі цього приміщення розмістилося нове приймальне відділення, сполучене з травмопунктом. А на другому та третьому – як і раніше, знаходяться відділення анестезіології, інтенсивної терапії та операційне.

Здійснилася давня мрія бердичівських лікарів та їх пацієнтів: приймальне відділення з підвалу перенесено до нового приміщення. Причому, за словами медичних працівників, воно відповідає європейським стандартам і має забезпечити високий рівень медичної допомоги населенню. В приміщенні колишнього Центру трансфузіології зі зручним під’їздом проведено капітальний ремонт, вражають світлі коридори і затишний хол, придбано нові меблі, два сучасних функціональних ліжка у палаті інтенсивної терапії та необхідне устаткування в оглядовій.
м«Через приймальне відділення щороку проходить величезна кількість людей – приблизно 18 тисяч хворих, за амбулаторною допомогою звертаються більше півтисячі осіб, – говорить заступник головного лікаря з медичної частини Олександр Самолюк. – Відкриття нового приміщення – важливий крок назустріч бердичівлянам. Віднині якість надання медичних послуг у місті має значно покращитися».

Більшість пацієнтів потрапляють у стаціонар через приймальне відділення, воно є своєрідною візитною карткою лікарні. Основні завдання цього структурного підрозділу – прийом, лікарський огляд, проведення клінічних обстежень хворих, надання їм невідкладної медичної допомоги, реєстрація та здійснення госпіталізації. «Праця наша непроста і потребує великого обсягу знань та умінь, значних затрат сил і енергії. У своїй роботі колектив щоденно стикається з рядом труднощів,– розповідає завідуючий приймального відділення Олександр Базилевський. – І нашим працівникам особливо потрібна духовна підтримка. Надіємося, що з Божою допомогою ми будемо і надалі витримувати всі навантаження та долати різні проблеми».

На прохання адміністрації медичної установи, двадцять другого вересня настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території лікарні протоієрей Роман Бойков звершив чин освячення приміщення. «Благослови, Господи, житло це і сповни його земних Твоїх благ і і тих, котрі благочестиво у ньому трудитися хочуть, охорони від усякої злої напасті…» Священик привітав медичних працівників зі знаменною подією, побажавши здоров’я та успіхів в їх благородному служінні: «Будь-яке добре діло починається з Божого благословення. Наше життя преображається, коли ми намагаємося освячувати кожну нашу справу молитвою. Спасіння душі починається з храму, спасіння хворих і потерпілих починається з приймального відділення лікарні. Мудрості вам і терпіння, сил духовних та фізичних, Божої помочі у прийнятті рішень. Господь учить нас любові до ближніх своїх. Нехай же у вашому колективі панують любов, взаємоповага і взаєморозуміння. Нехай Господь оберігає вашу медичну родину».

Отець Роман окропив святою водою персонал, усі службові кабінети та оснащення приймального відділення. Наприкінці вручив колективу ікону Божої Матері «Цілителька» і запросив на престольне свято лікарняного храму, в якому 1-го жовтня буде звершено Архієрейське Богослужіння.

Прес-служба Бердичівського благочиння

У Бердичеві освятили нове приймальне відділення центральної міської лікарні