У селі Соколів відзначили престольне свято!

21.11.2015

21 листопада 2015 року, в день пам'яті Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних своє престольне торжество відзначає Свято-Михайлівський храм селища Соколів, що в Червоноармійському благочинні Житомирської єпархії.

Розділити велике свято і малу Пасху парафії на святу Божественну літургію у селище прибув керуючий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владику зустрічали прихожани храму, а також настоятель і духовенство району.

Після звершення Божественної літургії відбувся подячний молебень. Звертаючись до усіх присутніх архієпископ Никодим привітав священиків та прихожан із престольним святом, розповів про велику силу і допомогу людям від святих ангелів та зокрема святого архістратига Михаїла.

У селі Соколів відзначили престольне свято!